Skip to main content

Gąbka do czyszczenia zamszu

Gąbka przeznaczona do czyszczenia zamszu i nubuku. Dzięki szorstkiej powierzchni skutecznie czyści zamsz i nubuk, usuwając z ich powierzchni wszelkie zabrudzenia. Pozwala przygotować obuwie do kolejnych kroków pielęgnacyjnych takich jak renowacja i konserwacja.

Gąbka nabłyszczająca MAX

Wygodna gąbka do pielęgnacji obuwia, nasączona bezbarwnym środkiem nabłyszczającym. Odpowiednia do skór naturalnych i ekologicznych.

Największa gąbka nabłyszczająca do butów na rynku! Pozwala natychmiastowo przywrócić obuwiu kolor i połysk w kilku ruchach.

Gąbka nabłyszczająca z pastą

Wygodna gąbka do pielęgnacji obuwia wyposażona w zbiorniczek z czarną pastą. Gąbka nabłyszczająca do butów pozwala natychmiastowo przywrócić obuwiu kolor i połysk w kilku ruchach. Dzięki niewielkim rozmiarom, może być przechowywana wszędzie tam, gdzie jest potrzebna - np. w schowku samochodowym, w biurku w pracy lub nawet torebce.

Szczotka do zamszu i nubuku

Szczoteczka do zamszu i nubuku posiada cztery powierzchnie czyszczące, które pozwalają na dokładne usunięcie zabrudzeń i przygotowanie obuwia do dalszej pielęgnacji. Gumowa strona służy do usuwania głębokich zabrudzeń, a włosie nylonowo-miedziane przeznaczone jest do wyczesania kurzu i brudu, oraz do ułożenia włosa. Boczne powierzchnie pomagają dotrzeć w trudno dostępne miejsca i zakamarki.

Szczoteczka – mazak

Klasyczna szczoteczka mazak przeznaczona do nakładania pasty na obuwie. Pozwala na precyzyjną aplikację środka pielęgnacyjnego, a miękkie włosie równomiernie rozprowadza pastę po powierzchni buta, nie pozostawiając na niej smug.

Szczotka do polerowania

Szczotka do pielęgnacji obuwia ze skór licowych i ekologicznych, przeznaczona do czyszczenia i polerowania obuwia po naniesieniu preparatów do pielęgnacji. Zastosowane włosie końskie pozwala uzyskać odpowiednią temperaturę podczas tarcia, dzięki czemu obuwie zyskuje lepszy połysk i jest lepiej zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi.

Szczotka nadaje się także do wstępnego oczyszczania obuwia przed przystąpieniem do mycia i zabiegów pielęgnacyjnych.

Przejdź do sklepu online

Bądź na bieżąco z aktualnościami, inspiracjami i wydarzeniami.

© VACO Retail sp. z o. o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Adres


VACO Retail sp. z o. o.
ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław
NIP 8992855587
KRS 0000763157