Skip to main content

Ukłon w stronę Twoich butów!

EMU to nowoczesna i dynamiczna marka specjalizująca się w produkcji preparatów do pielęgnacji obuwia oraz akcesoriów. Naszym celem jest zapewnienie Konsumentom produktów najwyższej jakości w wygodnych opakowaniach i za rozsądną cenę. Właściwa pielęgnacja obuwia pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi butami przez wiele lat!
Pragniemy uczyć naszych Klientów prawidłowej pielęgnacji obuwia. Jesteśmy przekonani, że odpowiednie podejście do obuwia pozwala dłużej z niego korzystać, zachowując je w dobrej formie przez lata! To, co wyróżnia markę EMU to ekologia, wysoka jakość, czytelność opakowania i łatwość obsługi dla Klienta.

Konsumpcjonizm to zjawisko, które doprowadza naszą planetę do ruiny. Mając na uwadze troskę o środowisko i życie ludzkie, mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą nową markę obuwniczą – EMU. Markę EMU wyróżnia ekologiczne podejście, wysoka jakość, czytelność opakowania oraz łatwość użytkowania dla klienta.

- Twórcy EMU Shoe Care

EMU pomaga w czyszczeniu
i pielęgnacji Twoich butów.

Wizerunek buduje się wyglądem, a 40% wyglądu to zadbane buty.
Obojętnie, czy są to buty ze skóry naturalnej, sztucznej czy z materiału tekstylnego, trzeba o nie dbać.
Marka EMU stworzyła linię produktów, które oddają hołd Twoim butom. Pomagają w czyszczeniu, pielęgnacji, konserwacji i renowacji, zapewniając komfort noszenia.

Odwiedź nasz sklep

Bądź na bieżąco z aktualnościami, inspiracjami i wydarzeniami.

© VACO Retail sp. z o. o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Adres


VACO Retail sp. z o. o.
ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław
NIP 8992855587
KRS 0000763157