Hurtownia Dropshippingowa VACO - repelenty, akcesoria do butów

Witaj,


Niniejsza strona dedykowana jest resellerom zainteresowanym współpracą z VACO Retail Sp. z o.o. w zakresie dystrybucji produktów marek VACO (repelenty, środki na owady i szkodniki) oraz EMU (akcesoria do butów, produkty do pielęgnacji obuwia) w dwóch poniższych modelach:


 1. Model B2BM – Zakupy na magazyn

  Aktualnie model B2BM bazuje na obsłudze tradycyjnej, czyli przez Dział Handlowy. Mając jednak na uwadze zmieniające się preferencje naszych Partnerów, jesteśmy aktualnie na etapie budowy rozwiązania klasy eCommerce b2b, które usprawni proces zakupów jak również komunikacji pomiędzy naszymi służbami handlowymi, a Państwem.

  W przypadku modelu B2BM opartego o narzędzie eCommerce, zakupy będziesz mógł/mogła już niedługo zrealizować po zalogowaniu się do Panelu Resellera VACO (w skr. PRV). Znajdziesz w nim m.in. listę zamówień ze statusami realizacji, dedykowane rabaty, informacje o limicie kredytowym i terminie płatności oraz bilansie rozliczeń, jak również wiele innych użytecznych sekcji. Po zalogowaniu do PRV system wyświetli cennik, oraz pojawi się koszyk zakupowy czyli możliwość zakupienia produktów lub złożenia na nie zamówienia na bazie przyznanego limitu kredytowego i terminu płatności.

 2. Model DSP – Dropshipping

  W ramach dynamicznego rozwoju VACO Retail w kierunku spełnienia wymagań naszych resellerów rozwijających swoje biznesy w internecie, wdrażamy również aktualnie usługę dropshippingu (w skr. DSP), czyli dostawy bezpośrednio z naszego magazynu do klienta finalnego, który kupił towar na sklepie resellera lub jego koncie na portalu marketplace. Do uruchomienia modelu DSP będziesz potrzebować konta na serwisie Baselinker – pomożemy Ci w jego założeniu wspólnie z Doradcą Baselinkera, dodatkowo otrzymasz od nas na start atrakcyjny rabat na abonament Baselinker.
Jeśli chcesz zostać resellerem VACO Retail, wyślij zgłoszenie rejestracyjne przez poniższy formularz. W kolejnym kroku skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h roboczych celem ustalenia indywidualnych warunków handlowych oraz przeprocesowania umowy dystrybucyjnej. W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email: b2b@vaco-retail.pl

  * Model współpracy
  * Forma organizacyjna
  * Pełna nazwa firmy
  * NIP

  same cyfry bez spacji i myślników
  * Ulica
  * nr
  * Kod pocztowy (00-000)
  * Osoba kontaktowa (imię, nazwisko)
  * Adres email:
  * Telefon kontaktowy:
  * Adres www sklepu internetowego lub konta na portalu marketplace:
  Adres www sklepu internetowego lub konta na portalu marketplace:
  Adres www sklepu internetowego lub konta na portalu marketplace:
  Wiadomość
  Załącznik (Max 10MB)

  * - pole wymagane

  FAQ

  Wysyłając do nas zgłoszenie rejestracyjne na bazie formularza znajdującego się na niniejszej stronie załącz następujące dokumenty w wersji pdf lub jpg (skan):

  1. KRS / CEIDG aktualny, CRBR dla spółek

   W/w dokumenty wystarczą, abyś mógł/mogła podpisać z nami umowę dystrybucyjną w modelu B2BM, czyli na zakupy na magazyn z przedpłatą. Dodatkowo, jeśli chcesz ubiegać się o rozliczenia na bazie przelewu z odroczonym terminem płatności oraz limitu kredytowego (czyli w praktyce również uruchomić model DSP) dołącz (możesz też je dosłać do nas niezależnie po wysłaniu formularza) poniższe dokumenty:

  2. Zaświadczenie z ZUS i US o niezaleganiu z podatkami nie starsze niż 1 miesiąc (pełne z informacjami o toczących się postępowaniach).
  3. Opinia bankowa nie starsza niż miesiąc – brak zajęć komorniczych.
  4. Sprawozdanie finansowe za ostatni rok obrotowy + za ostatni kwartał (F01).

  Po otrzymaniu dokumentów, po ewentualnych dodatkowych konsultacjach prześlemy do Ciebie propozycję terminu płatności oraz limitu kredytowego a następnie dokumenty do podpisania w wersji pdf – akceptujemy podpis elektroniczny np. profilem zaufanym. Możesz oczywiście poprosić o jej wzór wcześniej – w tym celu prześlij do nas maila z prośbą na adres: b2b@vaco-retail.pl. Jeśli masz pytania, czekamy na Twój kontakt.

  Nasz asortyment posiada wszystkie niezbędne do sprzedaży na terenie Polski certyfikaty i formalne zgody, wymagane Prawem polskim oraz UE. Jeśli potrzebujesz ich, napisz w tej sprawie maila na adres b2b@vaco-retail.pl lub skontaktuj się z nami przez livechat.

  100% naszej oferty VACO i EMU możesz śmiało sprzedawać do klientów zamieszkujących terenie Polski. Nasze opakowania zawierają odpowiednie oznaczenia, certyfikaty, zgody i instrukcje w języku Polskim oraz językach obcych. Jeśli jesteś zainteresowan(y) dystrybucją naszych produktów poza granicami Polski, skontaktuj się z nami na adres b2b@vaco-retail.pl lub przez livechat. Przygotujemy dla Ciebie odpowiedni listing oraz ofertę cenową (nie wszystkie produkty mogą być aktualnie od ręki sprzedawane na terenie Europy poza Polską z uwagi na np. potrzebę produkcji etykiet w języku obcym).

  Sprzedaż w Internecie wymaga sprawnej logistyki, Centrum Dystrybucyjne VACO to jeden z najnowocześniejszych magazynów w Polsce. Automatyzacja procesów logistycznych pozwala na szybką wysyłkę zamówienia, która już nawet następnego dnia może dotrzeć do odbiorcy.

  Główne zalety modelu DSP:

  • w polu nadawca jest napis „Centrum Dystrybucyjne”,
  • brak konieczności posiadania towaru we własnym magazynie,
  • nie brandujemy paczki marka VACO Retail
  • możemy oznaczać paczkę Twoim logo oraz np. wkładać do niej Twoje inserty (usługa dodatkowo płatna)
  • dzięki automatyzacji oraz wymianie danych pomiędzy naszym systemem ERP a Baselinkerem dostęp do nr listu przewozowego oraz nazwy firmy kurierskiej znajdziesz na liście zamówień w Twoim sklepie.

  Zlecanie przesyłek dropshipping możliwe jest na dwa sposoby:

  1. Integrację Państwa sklepu z Baselinker.pl
  2. Automatycznie poprzez api XML (dedykowana integracja to usługa dodatkowo płatna)

  Koszty transportu dla przesyłek dropshippingowych (wysyłanych do klienta końcowego):

  • Przesyłka kurierska: 12 zł netto
  • Przesyłka kurierska za pobraniem: 18 zł netto
  • Wysyłka do Paczkomatu InPost: 10 zł netto

  Wiemy jak istotną rolę w sprzedaży online odgrywa content produktowy (opisy, zdjęcia, materiały audiowizualne etc.). Udostępniane przez nas treści są zoptymalizowane pod aktualne wytyczne Google dotyczące Topical Authority oraz algorytmów SEO (bart&smith, koliber, panda). Jeśli potrzebujesz jednak samodzielnie uzupełnić opis lub dodać inne zdjęcie produktu, możesz oczywiście wykonać taką operację na karcie produktu w swoim sklepie lub na Twoim koncie na portalu marketplace.

  VACO Retail udostępnia dla swoich resellerów w plikach XML:

  • title + opisy marketingowe produktów
  • zdjęcia
  • parametry fizyczne produktów
  • ew. inne parametry (w zależności od grupy produktowej)

  Jeśli potrzebujesz XMLa skontaktuj się z nami pod adresem b2b@vaco-retail.pl lub przez livechat.

  Jeśli prowadzisz już sklep internetowy i chcesz uruchomić dropshipping naszych produktów, proponujemy Ci wdrożenie konta na Baselinkerze, czyli integratorze który umożliwia uruchomienie dwukierunkowej komunikacji pomiędzy naszymi systemami. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat, napisz do nas wiadomość na adres email b2b@vaco-retail.pl lub skontaktuj się z nami przez livechat.