Mamy przyjemność ogłosić, że firma VACO Retail już drugi rok z rzędu rozdaje Hotele dla owadów w ramach akcji “Dbamy o owady”! Działania te sprzyjają ekologii, ochronie środowiska i mają na celu wsparcie owadów pożytecznych. Akcja trwa od 1 maja do 31 sierpnia 2022.  

W tym roku VACO planuje rozdać aż 40 000 hoteli dla owadów. Co trzeba zrobić, aby otrzymać swój egzemplarz? Zasady są proste! 

 

Co należy zrobić, aby otrzymać Hotel dla owadów? 

Wystarczy zakupić produkty VACO w dowolnym sklepie lub na stronie www.zielonaochrona.pl za kwotę minimum 39 złotych w terminie od 1.05. do 31.08.  

Następnie należy zarejestrować paragon na stronie www.dbamyoowady.pl i zaczekać na jego weryfikację. Gdy ta przebiegnie pomyślnie, należy czekać na przesyłkę z naszym Hotelem dla owadów, która przyjdzie pod wskazany w czasie rejestracji adres. 

Liczba Hoteli jest ograniczona i przeznaczona dla 2105 Uczestników na każdy tydzień trwania akcji. Łącznie, przez cały czas jej trwania, zamierzamy rozdać do 40 000 Hoteli! 


 

 

Czym jest Hotel dla owadów? 

Hotele dla owadów (nazywany także domkiem, budką czy skrzynką dla owadów) to miejsce, w którym owady mogą tworzyć gniazda, rozmnażać się, przepoczwarzać oraz zimować. 

Jakie owady mogą w nim zamieszkać? Lokatorów możemy się spodziewać różnych, od pszczół, bzygów, trzmieli, po biedronki czy motyle. Hotel można zamontować zarówno na działce czy ogrodzie, ale też na balkonie czy tarasie.  

 

Przykładowe zestawy produktów VACO, które można kupić za min. 39zł: 

 

Akcja trwa od 1 maja do 31 sierpnia 2022. 

Więcej szczegółów na stronie www.dbamyoowady.pl