VACO
Retail witamy.

VACO Retail sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, wywodząca się z sektora profesjonalnych usług DDD (dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja). Działamy zarówno w branży chemicznej, jak i kosmetycznej. W ciągu zaledwie kilku ostatnich lat udało nam się osiągnąć wysoką pozycję i stać się jednąnajbardziej rozpoznawalnych marek na rynku. Stworzyliśmy linie specjalistycznych produktów do walki z owadami oraz gryzoniami.

Myśląc o ochronie, uwzględniamy środowisko które nas otacza, jak również zmieniające się potrzeby konsumentów, wprowadziliśmy do obiegu innowacyjną linię ECO. Produkty z serii ECO zawierają w swoim składzie wyłącznie komponenty pochodzenia naturalnego. Pozwalają spojrzeć na kłopotliwy i niezręczny temat walki z insektami w inny, lepszy, a przede wszystkim przyjazny dla zielonego świata sposób.

Misja i cele

Tworzymy produkty zgodnie z przekonaniem, że zdrowie i poczucie bezpieczeństwa to jedne z najważniejszych wartości w życiu. Ideą przewodnią VACO Retail jest skuteczność i efektywność, a głównym atutem – pracownicy. Opieramy się na zasadach wysokiej jakości, spełniając najwyższe standardy ochrony zdrowia i środowiska.

Dynamiczny rozwój dystrybucji oraz rosnące udziały rynkowe pozwoliły nam z początkiem 2019 roku wydzielić się ze spółki VACO i stać się niezależnym podmiotem pod nazwą VACO Retail sp. z o.o.. Naszym głównym celem jest zapewnienie konsumentom maksymalnej ochrony przed insektami.

Vaco Retail

120

120 produktów! Analizując potrzeby naszych Klientów oraz Konsumentów, każdego roku tworzymy innowacyjne produkty, które pomagają uporać się z problemami szkodników w domach, w ogrodach i na świeżym powietrzu.

Vaco Retail

354

345 zadowolonych Klientów

Vaco Retail

85%

Jesteśmy w 85% punktów detalicznych w Polsce

Vaco Retail Katalog

Katalog

Oddajemy w Twoje ręce katalog produktów VACO, który z pewnością pomoże Ci rozwiązać i zapobiec problemom związanym ze szkodnikami. Zapewniając ochronę sobie oraz swoim najbliższym, będziesz mógł/mogła beztrosko korzystać z życia. Cieszymy się i dziękujemy, że każdego dnia wybierasz produkty tworzone przez VACO Retail.

POBIERZ KATALOG

DLA PRASY

VACO Pest Control

VACO sp. z o. o.  jest polską firmą specjalizującą się w skutecznym i ekologicznym zabezpieczaniu obiektów przed szkodnikami. Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego firmom, zakładom i instytucjom. Działamy w ramach czterech regionów na terenie całej Polski. VACO zabezpiecza ponad 13 500 obiektów, w tym ponad 1600 zakładów produkcyjnych.

VACO świadczy kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji (DDD), wdraża systemy bezpieczeństwa zdrowotnego żywności oraz prowadzi działalność w zakresie odbioru odpadów spożywczych. Technologia i dokumentacja stosowana przez VACO jest zgodna  z wymogami prawa oraz wszelkimi obowiązującymi standardami produkcji żywności.

VACO od początku swojej działalności świadczy usługi dla największych międzynarodowych koncernów spożywczych, handlowych i przemysłowych, z których produktów i usług korzystają codziennie miliony ludzi na całym świecie.

Nowoczesne i globalne podejście VACO do zagadnień sanitarnych zapoczątkowało szereg znaczących zmian w branży ochrony przed szkodnikami.

VACO posiada certyfikat zgodny z normą EN 16636:2015, potwierdzający najwyższy standard usług deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji. Firma jako jedna z czterech została zaproszona przez Polski Komitet Normalizacyjny do współtworzenia normy EN 16636:2015.

Firma aktywnie współpracuje z Klientami, wskazując im odpowiednie metody zapewnienia właściwego stanu sanitarnego oraz technicznego obiektów produkcyjnych zgodnie z wytycznymi Kodeksu Żywnościowego ( Codex Alimentarius).

Bądźmy w kontakcie

główna siedziba

ul. Dąbrowskiego 44, 50-457 Wrocław

godzina otwarcia

8:00 - 16:00
Vaco Retail

Dział eCommerce Osoby prywatne, firmy, sklepy

telefon

510 013 365
Vaco Retail

Dział Handlowy Klienci hurtowi oraz sieci handlowe

telefon

71 750 73 41
Vaco Retail

Dział Marketingu Oferty, propozycje współpracy

telefon

510 015 394
Vaco Retail

Dział marki własne Produkcja kontraktowa

telefon

727 003 050

Nasi przedstawiciele są do Twojej dyspozycji