VACO
Retail witamy.

VACO Retail sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, wywodząca się z sektora profesjonalnych usług DDD (dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja). Działamy zarówno w branży chemicznej, jak i kosmetycznej. W ciągu zaledwie kilku ostatnich lat udało nam się osiągając wysoką pozycję i stać się jedną  najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku. Stworzyliśmy linie specjalistycznych produktów do walki z owadami oraz gryzoniami.

Myśląc o ochronie, uwzględniamy środowisko które nas otacza, jak również zmieniające się potrzeby konsumentów, wprowadziliśmy do obiegu innowacyjną linię ECO. Produkty z serii ECO zawierają w swoim składzie wyłącznie komponenty pochodzenia naturalnego. Pozwalają spojrzeć na kłopotliwy i niezręczny temat walki z insektami w inny, lepszy, a przede wszystkim przyjazny dla zielonego świata sposób.

Misja i cele

Tworzymy produkty zgodnie z przekonaniem, że zdrowie i poczucie bezpieczeństwa to jedne z najważniejszych wartości w życiu. Ideą przewodnią VACO Retail jest skuteczność i efektywność, a głównym atutem – pracownicy. Opieramy się na zasadach wysokiej jakości, spełniając najwyższe standardy ochrony zdrowia i środowiska.

Dynamiczny rozwój dystrybucji oraz rosnące udziały rynkowe pozwoliły nam z początkiem 2019 roku wydzielić się ze spółki VACO i stać się niezależnym podmiotem pod nazwą VACO Retail sp. z o.o.. Naszym głównym celem jest zapewnienie konsumentom maksymalnej ochrony przed insektami.

Vaco Retail

120

120 produktów! Analizując potrzeby naszych Klientów oraz Konsumentów, każdego roku tworzymy innowacyjne produkty, które pomagają uporać się z problemami szkodników w domach, w ogrodach i na świeżym powietrzu.

Vaco Retail

354

345 zadowolonych Klientów

Vaco Retail

85%

Jesteśmy w 85% punktów detalicznych w Polsce

Vaco Retail Katalog

Katalog

Oddajemy w Twoje ręce katalog produktów VACO, który z pewnością pomoże Ci rozwiązać i zapobiec problemom związanym ze szkodnikami.  Zapewniając ochronę sobie oraz swoim najbliższym, będziesz mógł/mogła beztrosko korzystać z życia. Cieszymy się i dziękujemy, że każdego dnia wybierasz produkty tworzone przez VACO Retail.

POBIERZ KATALOG

DLA PRASY

VACO Pest Control

VACO sp. z o. o.  jest polską firmą specjalizującą się w skutecznym i ekologicznym zabezpieczaniu obiektów przed szkodnikami. Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego firmom, zakładom i instytucjom. Działamy w ramach czterech regionów na terenie całej Polski. VACO zabezpiecza ponad 13 500 obiektów, w tym ponad 1600 zakładów produkcyjnych.

VACO świadczy kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji (DDD), wdraża systemy bezpieczeństwa zdrowotnego żywności oraz prowadzi działalność w zakresie odbioru odpadów spożywczych. Technologia i dokumentacja stosowana przez VACO jest zgodna  z wymogami prawa oraz wszelkimi obowiązującymi standardami produkcji żywności.

VACO od początku swojej działalności świadczy usługi dla największych międzynarodowych koncernów spożywczych, handlowych i przemysłowych, z których produktów i usług korzystają codziennie miliony ludzi na całym świecie.

Nowoczesne i globalne podejście VACO do zagadnień sanitarnych zapoczątkowało szereg znaczących zmian w branży ochrony przed szkodnikami.

VACO posiada certyfikat zgodny z normą EN 16636:2015, potwierdzający najwyższy standard usług deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji. Firma jako jedna z czterech została zaproszona przez Polski Komitet Normalizacyjny do współtworzenia normy EN 16636:2015.

Firma aktywnie współpracuje z Klientami, wskazując im odpowiednie metody zapewnienia właściwego stanu sanitarnego oraz technicznego obiektów produkcyjnych zgodnie z wytycznymi Kodeksu Żywnościowego ( Codex Alimentarius).